Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott a billentyűzetem,...

Elromlott a billentyűzetem, valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki ideírná,hogy akkor ezt,hogy írtam le,elárulom,hogy képernyő billentyűzettel. Röviden és tömören: tisztogattam a billentyűzetem,ehhez teljesen szét kellett szedni. Szépen összeraktam,de azóta nem működik. Amikor bekapcsolom a gépet bevillannak rajta a kis lámpácskák,de utána semmi. Jó helyre van bedugva,leellenőriztem rajta már mindent,bár nem vagyok profi ebből. Van e esetleg valami tipp,vagy tapasztalat,hogy mi lehet az oka vagy vegyek újat?
2012. júl. 28. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd le, hogy a "nyákpapírokat" rendesen, JÓ SORRENDBEN tetted e vissza, illetve ahol a rendes, KEMÉNY nyáklaphoz ér (a ledek alatt 1,5 centivel a hosszú érintkezősor) jól illeszkedik e a papír és a nyáklap. Ha szétkaptad, és összeraktad, akkor ez a két hibalehetőség van.
2012. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!