Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám frissíteni a...

Hogy tudnám frissíteni a videókártyámat "Shader Model 2"-re?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a sims 3-at és azt írta ki, h a videókártyám nem támogatja a shader model 2-t, és h frissítsem a videókártyámat. Volt, ahol az ATI oldalát ajánlották, volt, ahol azt h vegyek egy újat. Ha van rá lehetőség, nem adnék érte 10 000 ft-t. Ha pedig az ATI-n nézem, kéne a videókártya típusa. Azt h tudnám megnézni? Kérlek sürgősen segítsetek!
2009. júl. 17. 10:42
 1/4 anonim válasza:
Azon a papíron amit akkor kaptál amikor megvetted a gépedet. Ott le van írva mindennek a típusa.
2009. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hintalow ***** válasza:

Szia!


A videókártyád tipusát legegyszerűbben úgy tudod megnézni, ha feltelepíted az everest nevű programot, amely mindent megmutat a gépedről.

De azt kell, hogy mondjam, ha a kártyád nem tud shader modell 2.0-át, azt semmilyen programmal nem fogod tudni kitrükközni, mert ez nem programfüggő, hanem a kártyán lévő chipek függvénye. Tehát a játék futtatásához be kell ruháznod egy új vga-ra bizony.

2009. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aTeE ***** válasza:

Ez nem lehetséges,kell vegyél egy újat.


aTeE

2009. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is meg van a Sims 3, ma vettem meg és telepítettem fel a gépre nem régen.Nekem is ugyanezt írta ki.Biztos hogy nincs más megoldás?
2011. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!