Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a videókártyámat?

Figyelt kérdés
Nvidia Geforce gt240 (1gb) -os Graf kártyám van és ha frissítemm akkor a felbontást minimálisnál nemtudom nagyobra állítani és a szineket sem ezért kénytelen voltam régebbi verziot frissiteni de mi lehet a gond?
2011. szept. 25. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

gyári nvidia driverrel? érdekes..

egyébként nem lesz 99,9% sem teljesítmény növekedés, sem a szolgáltatások menyisége, minősége sem fog változni ha frissíted, kár szenvedni vele

2011. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

véletlen nem laptopban van ez a kártya?

csak mert laptopokban lévő videokártyákat általában nem ismeri fel a sima driver. a laptop gyártójának oldaláról kell letölteni drivert, de ott meg nem mindig rakják fel a legfrisebbet

2011. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem laptop és azért kéne frissítenem mert sims 3 mat szeretném játszani és ez ccsak ugy lehetseges ha frissitem
2011. okt. 3. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:42


Ez kicsit nagy baromság... Tapasztalat, hogy, a kártyához kapott driverrel (ASUS GeForce 9800 GTX+) beszaggatott a NFS MW, lefrissítettem a legújabb NV-sre, és azóta nem szaggat.... Ez érdekes nem?

2011. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!