Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Microsoft miért nem tesz...

A Microsoft miért nem tesz semmit a negatív reklám ellen?

Figyelt kérdés

Annak idején a Vista is belebukott a negatív reklámba. Bármilyen jó rendszer is volt, belebeszélték az emberekbe, hogy rossz, divat lett utálni, és emiatt megbukott.


Jelen pillanatban a Windows 8 esetén kísértetiesen hasonló dolgot látunk. Nem elég, hogy az emberek rengeteg valótlan pletykát terjesztenek róla, még a Valve és Blizzard is nyíltan letámadta. Az összes hírportál azzal van tele, hogy milyen rossz a rendszer.


A kérdés lényege nem az, hogy megvitassuk, jó-e, vagy rossz. Számomra az az érthetetlen, hogy a Microsoft megengedi magának azt a luxust, hogy annyiban hagyja a dolgot, részükről nincs semmilyen marketing, főleg olyan nem, ami a sok tévedésre rávilágítana. Csak úgy megengedhetik magukat, hogy dollármilliókat bukjanak az emberek tudatlanságán és pletykás természetén?


(Példa egy terjengő tévhitre: A metro felület leváltja a hagyományos asztalt, az eddigi programjaink nem fognak futni.


Másik: A játékok nem fognak működni, csak a Microsoft Store-ból vásároltak.


Harmadik: Ha nincs érintőképernyőd, akkor a rendszer nem telepíthető illetve használhatatlan.)


2012. júl. 30. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Világelső az op. rendszerek piacán, megengedheti magának hogy ne foglalkozzon vele, úgy is megveszik az emberek.


A vista egyébként nem a negatív reklámba bukott bele, az tényleg sz@r volt (volt nekem is :( )

2012. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tesz ő, erősíti a marketinget, de mást nem tehet.

A Vista azért tényleg csalódás volt, nem csak a pletykák miatt.


Én várom a Win8-at, majd ha kipróbálom mondok róla véleményt és eldöntöm, hogy kell-e nekem vagy sem.


A pletykák ellen pedig nem sokat lehet tenni.

2012. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nem tesz a negatív reklámok ellen, mert nincs alternatíva a legtöbb programhoz, az meg mindegy nekik, hogy XP-t veszel, vagy Vista-t, jelen esetben meg 7-et, vagy 8-at. Persze ezzel is lehet vitatkozni. Tegyük hozzá, azért nem kéne hagyni, hogy lejárassák magukat.
2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Vista egyszerűen szar volt. Szerintem bármivel jön ki a microsoft mindenki ekézni kezdi teljes erőből. Viszont ha jó a rendszer, akkor lassan leül a dolog.
2012. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!