Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? :/

Mi lehet a probléma? :/

Figyelt kérdés

Fél éve vettem 1 Packard Bell laptopot. Az első 2-3 hónapban remekül műkdött, de aztán egyre lejjebb ment a teljesítmény. Ha pl. Battlefield 3azni szeretnék, akkor az elején tök simán megy 50-60 fpssel, de aztán lemegy 20 fps alá. Aztán megint felmegy 50-60-ra, aztán egy idő múlva megint lecsúszik. Megnéztem, eléggé magas hőméréskleten van a kártya meg a processzorom is. A processzor eléri a 96 fokot is, a VGA pedig 84 fok körül szokott lenni. Vettem egy hűtőt, segített, de csak annyit, hogy ritkábban csúszik le 20 fps alá. De nem csak BF3al van így, League of Legends is lowon csak 40 fpssel fut, ugyanez van Warcraft 3nál. Lehet, hogy nem elég jó a hűtő amit vettem?


VGA: Amd Radeon 6650M 2GB

Memória: 6GB DDR3

Processzor: Intel Core i-7 2670QM 4 mag.



2012. aug. 1. 22:03
 1/3 A kérdező kommentje:

A hűtő amit vettem: [link]

És még ebben a laptoban van egy integrált intel hd3000-es is amit nem tudok kikapcsolni sehol sem, ennek is köze lehet a problémához?

2012. aug. 1. 22:07
 2/3 anonim ***** válasza:

nyári időszakban jobban melegednek a gépek az tény.dehogy ilyen hamar!

én arra tippelek hogy rosszul lett pasztázva..

én a helyedbe bevitetném hogy pasztázzák ujra,bár ha nincs leragasztva az alja akkor te is megteheted.

2012. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mennyiért és hol vetted ezt a laptopot?
2012. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!