Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 háttérkép probléma! Mi...

Win7 háttérkép probléma! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Windows 7 rendszerem van és már régóta volt kint az egyik kedvenc háttérképem, de ma leszerettem volna cserélni. Nézegettem a képnézegetőben a képeket és ott kattintottam jobb egérgombbal, hogy beállítás tapétaként, mire kiírta, hogy: "A kép nem állítható be tapétaként, belső hiba történt." Mondom jól van, akkor megpróbálom az Asztalon, jobb katt, Személyreszabás és Asztalháttere, ott kijelöltem egyet, letöröltem az eddig használt témát, most se új háttér, se régi, lett egy fekete hátterem, az új téma hangjaival!:D:D


Azért vezettem ennyire részletesen le, hogy hátha valaki járt már így, nem tudjátok mi a teendő? Mi ez a "belső hiba", amit kiír?


2012. aug. 2. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit, most próbálgattam úgy, hogy:


Asztal ->Jobb kattt -> Személyre szabás -> Asztal háttere -> Kép helyénél rámegyek arra, hogy Egyszínű és azt engedi!


:SS Full nem értem, mi lehet a baj.:S

2012. aug. 2. 12:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik hasznos lehet.

[link]

[link]

2012. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugyanígy próbáltam már, ha a Vezérlőpultra kattintok, ugyanoda jutok, mintha Asztalról kattintanék a Személyreszabáshoz! De köszi
2012. aug. 2. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlót produkált a múltkor. Se háttérképet nem tudtam változtatni, se a tálca színét, és az aero sem működött. A videókártya driver volt "teljesítményre" állítva. Belőttem "minőségire", és minden újból működött.

(ATI vga-m van, és hozzá Ati Tray Tools)

2012. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hol tudom belőni?:D
2012. aug. 2. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem állítom, hogy nálad is ez a gond, csak mint egy lehetséges hibát megemlítettem.

Ati kártya esetén tudok segíteni. Ha Nvidiád, vagy más kártyád van akkor nem.

2012. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jjja. Nem ez.:S Tök jó, hogy mostantól nem tudok háttérképet kirakni.:S
2012. aug. 4. 13:25
 8/9 anonim válasza:
eredeti a windows-od?
2012. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csaby83 válasza:

Töröld le ezt a fájlt és jónak kell lennie:


%USERPROFILE%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Themes\TranscodedWallpaper.jpg


[link]

2013. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!