Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows raknék újra, de...

Windows raknék újra, de amikor beállítom hogy CD-ről bootoljon és utánna kiírja hogy Cd-ről val indításhoz nyomjon meg egy gombot, akkor nem reaggál semmi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
próbáltam másik billentyűzettel is, de semmi

2012. aug. 2. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Asszem megoldva, egy PS/2-es billentyűzet segített.
2012. aug. 2. 14:44
 2/3 anonim válasza:

1. gépbekapcsolásánál nyomd addig a delet-et amíg ki nem add egy számodra szokatlan kék-szürke ablakot

2. ott a fölső menü pontban menny a bott-ra és

3. ott a lejebb lévő menü ben az első pontra a bott device priority-be (nem pont igy kell irni)és

4. és ott egymás alatt lesz 3 vagy 2 pont igy kezdődnek

1st

2nd

...

na menyrá arra aminek a végére az van irva hogy hdd ott enter és át kattintod a cd-rom-ra

5. nyomsz egy !!!! F10 !!!! -et és enter (itt mented el)

6. újra indítod a gépet és mást fog kiadni

2012. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt tudom , be volt állítva de mégis azt mondta hogy CD-ről való indításhoz nyomjon meg egy gombot és arra nem reaggált hanem töltötte be a windowst.. de mint említettem már sikerült megoldani a problémát.
2012. aug. 3. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!