Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki szerit jó a vezeték nélküli...

Ki szerit jó a vezeték nélküli egér sok félét halotam róra hogy nem jó mástol meg aszt halotam hogy jó?

Figyelt kérdés
ÉGÉR
2012. aug. 5. 18:50
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Miért ne lenne jó? Bár igaz, attól is függ hogy noname sz*rt vagy normális márkát használsz.

Nekem egy Logitech M310 -asom van, nem kell az idegesítő dróttal bajlódnom. A szoba másik végéből is működik az éjjeli szekrényen ha épp csak filmet nézek a gépen.

1 db AA elem jár bele, ami 3-4 hónapig bőven elég pedig sosem kapcsolom ki, akkor sem ha nem használom a gépet. Ha kikapcsolnám szerintem még a gyártó által említett 1 évet is kibírná az elem.

2012. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó, bár komolyabban FPS játékra nem ajánlott, mivel van egy kevés késése.

Bár manapság a profibb eszközöknél ez is minimális, de az USB-s még vezet azért.


Simán gépezéshez tökéletes.

2012. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
menyi az ára
2012. aug. 5. 19:37
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
~ 7 eFt
2012. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet lézerest vegyél, az optikai zabálja az elemet.
2012. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Logitech M310-es egerem van. Én olyan 4-5 honaponta cserélek benne elemet. Tökéletesen működik, játszani is szoktam és szerintem a késés észrevehetettlen, engem eggyáltalán nem zavar.
2012. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!