Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon kevés az fps, valami...

Nagyon kevés az fps, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Bármilyen játékkal játszok, túl kevés az fps-em, pl cod2-nél 16 fps, és ez minden játékkal így van, a videó kártya driver frissítve van, a directx is, valami ötlet?
2012. aug. 6. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a játék normálisan fut, akkor sz@rd le az FPS-t.

Szaggat, vagy mi ?

2012. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát 16fps az eléggé gáz, főleg egy ilyen grafikájú játéknál :)

de a cod4 se fut többel 30-35 fps-nél, pedig 80-100-nak minimum meg kéne lennie

2012. aug. 6. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Most neked a játékélmény a lényeg, vagy egyfolytában azt stírölöd, hogy mennyi az annyi ?
2012. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
eléggé idegesitő, ha kevés az fps, és az fps játékokban eléggé számít, és nem, nem mindegy hogy 16 fps van 120 fps-em van
2012. aug. 6. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom nincs kivel beszélni, Te csak fújod a magadét.

Tudom hogy játékoknál számít, de ha egyébként gond nélkül megy a játék akkor nem tök mindegy , hogy az az Kib@..ott fps mennyin áll.

2012. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És akad is a játék?


16 FPS-nél már-már diavetítés feelingnek kell lennie. Az van?


Amúgy, remélem tudsz róla, hogy a játékkategória FPS az First Person Shooter, míg a játékinfónál az FPS az Frame Per Second. Két különböző dolog...

2012. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 fps-en akadozik kicsit és zavaró, 22 v 24-től nem, és én csak egy kérdést tettem fel, hogy mitől lehet, vagy mi lehet rá a megoldás
2012. aug. 6. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:

16 FPS-en nagyon akadozna.


Lehet, egyszerűen a kiírás a rossz?

2012. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem, mert érezhetően nagyon rosszul fut, már próbáltam rengetek mindent, de 16-ról nem mozdul se fel se le
2012. aug. 6. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!