Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám felpörgetni a 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám felpörgetni a 8 hónapos párkapcsolatunkat, ami úgy érzem picit gyengül, lankadnak a témák, kevés ötlet?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat, és hetente-kéthetente találkozunk.

Én 17, ő 22 éves.


Ő városon lakik, és ha nála vagyok, este mindig elmegyünk bulizni, van hogy sétálunk a Tisza-parton, elmegyünk fürödni-strandolni, filmezni szoktunk (amit velem nagyon nehéz, mert vagy elalszok, vagy rámászok, sokszor megunom), bolondozunk, néha-néha fekszünk és csak beszélgetünk.


Én falun élek, itt sokkal kevesebb a lehetőség.

Este nincsenek olyan jó bulik, kevés az ember, nincs hová sétálni menni, strandolás is messze van, kicsi és unalma egy hely.

A legközelebbi kisváros 14km, de ott sincs sok minden.

Disco, azt meg utáljuk mindketten.

Ráadásul a legtöbb barátom már elhúzott, szóval velük sem tudok nagyon kijárni.


Mostanában kezdem észrevenni, hogy kicsit másképp viselkedik velem. Persze még egy csomó édes és romantikus dolgot tesz, de nem érzem olyannak, mint eleinte. Szerintem egy kicsit unatkozik velem, ha itt vagyunk.


Mi az ötletetek, mivel tudnám kicsit felpezsdíteni ezt a dolgot?

Szeretném, ha teljes mértékben boldog lenne, és nem untattatnám, mert félek megfertőzöm a kapcsolatot, és nagyon szeretem őt.

Hova tudnánk menni, milyen programokat ajánlotok?

Otthoni ötletek?



2012. jún. 26. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
falun is találhattok elég lehetőséget. pl így nyáron kimehettek a természetbe, ott aztán lehet bármit művelni :) menjetek el fürdeni a tóhoz, biciklizni, este a csillagokat nézni. a kocsmát a helyi ,,tudós`` és ,,politikus`` bandával inkább mellőzd
2012. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem éppen a sport híve, nem tudom mit szólna, ha azt mondanám, mennyünk el biciklizni. Szerintem nem örülne neki.


Tavunk sincs a közelben, de a csillagos dolog tetszik.

Esetleg összeszednék pár embert, és elmennénk valahová sátorozni, de nem hiszem, hogy sokan érdeklődnének ez felé.. a barátaim elk*rvultak, ezt kell, hogy mondjam


A kocsmázás meg jódolog, ott azért vagyunk páran.

Csak olyan snassz, hogy esténként kimegyünk, beiszogatunk, néha a társaság is unalmas, aztán ez megy napokon keresztül.

2012. jún. 26. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
a sátorozás a haverokkal is jó móka. ha a te baráti köröddel van baj, akkor menjetek a párod barátaival
2012. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Párom 250km-re lakik, elég nehéz lenne elcsábítani a haverjait, ha meg ott vagyok, akkor lenne mit csinálni.

Nehéz ez..

2012. jún. 26. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor talán egyszerűbb lenne, ha te mennél hozzá. Én a külvárosban lakok, itt sincs semmi, éppen ezért mindig én megyek be a városba a páromhoz, mert ott több mindent tudunk csinálni. :)

Ha neked nem megterhelő, hogy mindig te utazgass, akkor lehet jobban járnátok ezzel a verzióval.

2012. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!