Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Önkicsomagoló fájlt pl:...

Önkicsomagoló fájlt pl: nvidia driver-t akartam telepíteni mikor 60% nál ez a hiba üzenet jött fel:7-Zip: Data error. Mi lehet a baj? A fájl biztos nem hibás mert a másik gépemen.

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Másik gépeden mi?:)

ugyan az a 7-zip van azon is?

probáld azzal (töröld le és ted fel az t vagy a legújabb nem bétát ha nem az van most)

virusirtó ugyan az? és hasonló programok kémprogram irtó stb

ha nem ugyan az akkor kapcsold ki rezidens (állandó) védelmet amig kitömöríted

hogy került gépedre? pendrive? lehet másoláskor történik valami (szintugy átmásoláskor ne legyen virus védelem (és hasonló figyelök) aktív(ak)

ha dvd/cd akkor lehet hibás a meghajtó vagyis elsösorban koszos a feje és ezér olvasa roszul át gépre

.

rendszergazda jog van mintkét gépen?

.

netán nincs meghajtó tömörítés vagy titkosítás engedélyezve? akkor kikéne kapcsolni addig legalább

(töröltem kérdést listámról, szerintem nincs több ötletem ha ezek nem segítenek de ha más nem ír irhatsz pm et hátha eszembe jut még valami)

2012. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=KBIWAdXiXtU&feature=youtu.be


csináltam videót róla hogy mi a gond!

2012. aug. 19. 11:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva:))))
2012. szept. 3. 11:29
 4/4 Pável Gergő válasza:
Hogyan oldottad meg?
2014. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!