Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gépem baja? Többi...

Mi lehet a gépem baja? Többi lent + kép.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Asus laptopom és kb 10 perce a képen látható hibaüzenetet írta ki. Ez mi lehet? Nagyon komoly a baj??

Most csinálta ezt másodszorra :)


[link]


Előre is köszi a segítséget 8)



2012. aug. 7. 19:05
 1/9 anonim válasza:

Nem nagyon értek hozzá, itt olvasgass.

[link]

2012. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja megmondani,hogy mi a baja a lapidnak,csak találgatni szoktak az itteni nagymenők.

Használd nyugodtan tovább,majd csak egyszer kiderül a baja.

2012. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget.


Csak "poénból" jelöltem be kulcsszóként a kék halált,de ezek szerint... :S Köszi még 1x :)

2012. aug. 7. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

#2: Ne magadból indulj ki, te gyökér!


Kérdező: mi lenne, ha azt a ĸurva stop kódot saját kezűleg vernéd bele a Kúgelba? Letörne a szépen lakkozott körmöd???

2012. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22:40-es se tudott segíteni,csak játsza az eszét ő is ,mint valami itteni nagymenő,
2012. aug. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

22:40-es

Nincs lakkozva a körmöm :) Azért fordultam ide segítségért mert fogalmam sincs,hogy ilyenkor mi a teendő. De köszönöm az iránymutatást,hogy a STOP kódot be kell írni a google-be.

Köszi a segítséget :)


Mindenkinek ment a zöld pacsi.

2012. aug. 8. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem véletlenül írja ki a kék képernyőre a kódot, hanem azért, mert az tartalmazza a hibát. Ha random karaktersorozatokat dobálna, fölösleges lenne a BSOD.


Legtöbbször a kék halált valamilyen hardverhiba okozza. Ki kell szedni az alaplapból minden bővítőkártyát, csak egy memória modult beletenni, és elindítani. Ha megint kiakad, akkor a memória a hibás. Másik modullal meg kell próbálni, megy-e. Aztán sorban hozzá lehet adagolni az alkatrészeket. Amelyiknél kiakad, az lesz a hibás.


Vagy legvégső soron a táp.


Numeró kettő: elég nagymenő voltam?

2012. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

" Numeró kettő: elég nagymenő voltam? "


megint balfas. választ adtál,hisz a kérdezőnek egy Asus laptopja van,amin ugye nem lehet azokat eljátszani,amiket írtál,

2012. aug. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7: Köszi szépen,hogy válaszoltál :)
2012. aug. 9. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!