Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win XP 64 bit? (Bővebben lent. )

Win XP 64 bit? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Már elegem lett a Win7 hülye instabilitásából, ezért felraktam a gépemre egy XP PRO x32-t, és meg is vagyok elégedve vele, semmi crash és fagyás. Egy gond van. Ugye a ramkezelés. Annak nem néztem utána és most csak 3,25GB-ot használhatok a 4ből. A kérdésem: Érdemes a 64 bit? Azt végülis tudom, az nem is xp, hanem egy megpiszkált Win Server 2008. Sokan azt mondják, hogy tök instabil. Engem ez zavarna. Szóval magyarosítani le tudnám, csak nem tudom, érdemes lenne-e egy ilyen OS-t felrakni?

#Windows #gép #RAM #GB #32bit #64bit #XP #ramkezelés #325GB
2012. aug. 8. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Idézet egy korábbi hozzászólásból, amit itt találtam a Gyakorikérdések oldalán :


"Ami a kérdés illeti, nem létezik magyar nyelvű 64-bites XP.

Angol volt, meg talán japán és német. Amúgy a 64 -bites Windows XP -nek a támogatását már évekkel ezelőtt megszüntették, már az SP3 -at sem adták ki rá. Valószínűleg a szoftverfejlesztők sem ügyelnek már az XP x64 kompatibilitásra. Szóval a használata egyszerűen nem ajánlott! Érd be a 32-bites XP -vel"


Nem a saját válaszom, a hangnem miatt ne tessék engem szidni.

2012. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De magyar mui-t lehet rátenni. Mind1, jó a 32bit, majd ha nagyon kell a 64, max egy win7. Csak utálom a 7et. :)
2012. aug. 8. 14:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!