Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudnék 15 colos macbook...

Hol tudnék 15 colos macbook pro laptopot nézni maximum 400 ezer forintért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Specifikációkat nem írnak, de valószínűleg azért ilyen "olcsó", mert csak Core 2 Duos gép. Szerintem hívd fel a boltot. Ha Core 2 Duos, akkor ne vedd meg.


[link]

2012. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Apple termeket csak az Apple-nel, vagy hasznaltan tudsz venni.


[link]

2012. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még ezeket találtam.


[link]


[link]

2012. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Apple terméket nem csak az Applenél lehet venni. Nagyon sok laptoppal foglalkozó üzlet árul.


[link]

2012. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a linket végig néztem az összeset! Két kérdésem lenne, van ez az oldal: [link] itt 400 ezernél is többe kerül egy 13-om colos mac, ellenben ezzel az oldallal itt 400 alatt van és 15-ös: [link] Szóval ez miért van? A másik kérdésem az lenne, hogy szerinted megéri e a második linkben szereplő 15-ös mac 400-at? Szóval technikailag én szerintem teljesen jó, szerinted milyen? Egy biztos nem szeretnék használtat venni! Köszönöm!
2012. aug. 14. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, egy Apple készüléket csak akkor éri megvenni ha visszahozza az árát.


Én speciel az Apple-t munkagépeknek tartom egyenlőre. De a Mac Mini már erősen arra tart hogy egész olcsón hozzá lehet jutni.


De tedd fel magadnak a kérdést, kihasználnál egy ilyen Apple laptopot? Ezeket arra tervezték hogy iszonyat erős alkalmazásokat futtasson, úgy hogy közben hordozható gép is. Alkalmazások terén gondolok itt videószerkesztés, 3d-s tervezés, képszerkesztés, különböző tervezések.

2012. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kihasználnám, fényképezéssel foglalkozom. Főleg ha úgy vesszük hogy évekig kiszolgál! Nem?
2012. aug. 16. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, úgy 5-7 évig kiszolgál. Ismerősöm 2006-ban vásárolt egy iMac G5-öt. Weblapszerkesztés és grafikus programokkal használja, egyszer sem kellet újra rakni rajta az OSX-et, annyi hogy fél évente végignyom egy töredezettségmentesítést, és nem nagyon jön még most sem zavarba hogy egyszerre vagy 15-20 alkalmazás fut a háttérben. Én most tervezek egy Mac Minit venni hasonló ilyesmi céllal. Esetleg ha annyira nem nagy követelmény a hordozhatóság, szerintem te is a Minit válaszd. A 15" MacBookokba igazából ami rohadt drága az a retina kijelző (nagyobb felbontásban dolgozik mint egy HDTV) nem tudom hogy te ezt mennyire tudod kihasználni.


Annyi hogy ezekhez átlagban 3 szoftverfrissítést adnak ki, onnantól már az Apple nem támogatja, így az azt követő programokat már nem tudod felrakni, és az azt követő frissítéseket sem. De ez nem tuti.

2012. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!