Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb internetszolg...

Melyik a legjobb internetszolgáltató Ráckevén (Pest megye) maximum havi 8000 forintért?

Figyelt kérdés

Nekem a korlátlan adatforgalom és a magas sávszélesség lenne fontos. És lehetőleg ne lépegessen le, mert nehezen enged vissza a szerver.


Előre is köszönök minden hasznos választ.


Tudom, hogy terhes medvedisznóember vagyok, mivel tegnap itt járt Babi néni és Józsi (a katona) miután közösen elénekeltük a Bikicsunáj c. zenei műalkotást, ezért nem szükséges ezt ide leírnia senkinek.


2010. júl. 27. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt megírnád,hogy ott nálatok melyik cégeknek van netjük ,na abban már jobban tudnánk segíteni ,kiválasztani.

Mert hiába írom én neked most,hogy csakis a Digi,ha felétek nincs is Digi.

2010. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 czibles ***** válasza:
2010. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Eddig én is a digire gondoltam de úgy tűnik, hogy tényleg nincs errefelé, de az utolsó válaszoló minden problémámat megoldotta^^

1000 hála érte =)

2010. júl. 28. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!