Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért használ hibás karaktereke...

Mért használ hibás karaktereket az e-book olvasóm?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Szent Johanna Gimi 1-6 könyveket pdf formátumban, majd átkonvertáltam prc formátumpra a mobipocket creatorral. Az összes könyv mind szépen olvasható, kivéve a 4. részét (Barátok), ahol az ó,ő,ű, stb karaktereket furán jeleníti meg vagy helyette más betűt használ.

Az összes többi része tök jól olvasható csak ez nem.

Egyébként magas minőségben se jobb (próbáltam úgy konvertálni) ill a pdf-nek sincs semmi baja. Mi lehet a gond?

Kérlek segítsetek nagyon fontos!



#e-book #Szent Johanna Gimi #Leiner Laura #e-book könyv #e-book könyv hibás karakter
2012. aug. 15. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a karakterkódolást. Tedd UTF 8 ra.
2012. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én nem is tudtam átkonvertálni, mert jelszót kért. Neked meg van a 6??? küldd el légyszi ide fanfictiongossip@hotmail.com
2012. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: köszi, megpróbálom. 2. válaszoló: küldeném de rossz a mailcím. írtam privibe. :))
2012. aug. 18. 14:06
 4/9 anonim válasza:
Nekem is el tudod küldeni?
2012. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már küldtem mailt. :)
2012. aug. 20. 14:36
 6/9 anonim válasza:
honnan tudtad letölteni? a 6. része nekem is kellene..:) Ha átküldenéd nekem is, megköszönném. Írj privit! :)
2012. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia!Légyszi nekem is elküldöd privátba hogy honan töltötted le a hatot.
2012. dec. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kovács Olga válasza:

A 4. rész védett pdf. Megszüntetéséhez ajánlom: [link]

Ezután menni fog.

2013. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valaki eltudná küldeni a 4-et?
2014. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!