Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót illetve...

Milyen fejhallgatót illetve mikrofont érdemes venni ( lehetőleg egybe mármint egy csomagolásban:D) amit csak ilyen játékokhoz használnák?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olcsobb nincs?:S
2012. aug. 16. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Bemész egy üzletbe és olyat veszel ami árban neked megfelelő... Ilyenekkel nem érdemes sokat tökölni, ha nem mondassz boltot hogy mi van neked közel, melyik boltot ismersz akkor akár egy nlmet oldalról is tudunk linkelni olcsón de hogy te azt be nem szerzed azis fix.

Szal kb. ami olyan márka ami ár/érték arányban megfelelő szerintem a Trust vagy a Genius... anynit nézz hogy az "alsó" érték 20Hz-től ne legyen több mert akkor az már nem úgy adja a hangokat... ami meg 1Hz-et ír az meg hülyeség :D a felső határ meg 20kHz is lehet :)

De ha linkelsz oldalt szerintem több válasz fog jönni hogy melyiket vedd vagy melyik márkát ne vedd :)

2012. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát azt tudom hol szeretném megvenni csak nemtalálok olyan oldlt ahol meglehetne nézni hogy mikvannak a boltban:|
2012. aug. 16. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor fogj a kezedbe 8.000FT-ot és az eggyik napsütötte délután tipegj be a boltba, szemelj ki magadnak egy csini pénztáros leányzót és kérdezd meg töle hogy...

szal hogy milyen mikrofonos fejhalgatót érdemes venni ennyi és ennyi pénzért :D (De mindenféleképpen nézd meg majd hogy az alsó határ 20Hz legyen vagy az alatt!)

2012. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszönömszépen:)
2012. aug. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!