Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szóval viszonylag új játékos...

Gódor andrás kérdése:

Szóval viszonylag új játékos vagyok az L2-ben és nem tudom hogy hogyan kell dual swordöt csinálni. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Szóval az úgy kicsit pontatlan hogy nem tudom hogyan kell, mert igazából azt már tudom csak azt nem hogy hogyan szerezhetek hozzá, 'dualsword craft stamp' ilyet. Nem tudok erről a cuccról semmit, hogy mi dobja vagy hogy egyáltalán dobja-e valami.

#Lineage 2 #Dual Sword #dualsword craft stamp
2012. aug. 17. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:

megveszed aukcios házba , vagy piacon

miután megvan a kronikától függ hogy hol csinálod

ha régebbi krónika (gracia final és alatta) akkor mammonnál csinál katakombába

ha ujabb (gracia final és felette) akkor vagy mammon katakomba vagy pedig gludio> gludio airshipen ishuma .

ha pedig goddes of destruction akkor gludio>gludio airship és a fegyvertől függ hogy bound vagy épp normál kell .

dualsword craft stampot pedig várból lehet kivenni , tehát ha nincs váratok megkérsz valakit hogy vegyen ki neked egyet .

2012. aug. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2012. aug. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!