Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg tudja nekem valaki mondani...

Meg tudja nekem valaki mondani hogy-hogy tudnék eredeti cd-t készíteni?

Figyelt kérdés

Mert van nekem egy Cd olvasós rádióm az autóban és nem tud csak eredeti lemezeket kezelni a többit nem látja próbáltam mp3 at is de nem látja de az eredetieket igen.

Próbáltam már Neróval audió lemezt készíteni, de azt se látja.


Segítsetek!



2012. aug. 20. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Audio lemezt olvas, abba a formátumba írd.
2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy transmitter kell neked. Bedugod a szivargyújtóba, a rádiót meg ráállítod a transmitter frekvenciájára. Kell CD? Nem. MP3? Igen. Kell költened CD-re? Nem. Van hozzá távirányító? Némelyikhez igen.
2012. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De milyen converterrel tudnék Mp3ból át konvertálni?
2012. aug. 20. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:
13 számért venni egy audió cd-t?
2012. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ffmpeg
2012. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jogos, jobb ez a transmitter dolog. Múltkor tescoba távirányítóval 2k körül volt. Elég hozzá pendryve is, nem muszáj mp3.
2012. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem de van ost egy újra írható lemezem és szeretném megcsinálni hogy legyen egy Fix zenei táram és tudjam hallgatni cd-ről anélkül hogy a transmittert folyton el kéne kérnem! Köszi!
2012. aug. 20. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt eddig kihagytad. Valószínűleg az újraírható CD a baj. Írd ki sima írható CD-re audióban neroval.
2012. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi de nekem mondtak olyat hogy az se mindegy hogy milyen formátumban van a zene eredetileg.

Hogy ha Mp3 ba van és úgy írom ki néróval akkor attól még nem lesz jó.

2012. aug. 20. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
MP3-at is ki tudsz írni NERO-val, a lényeg, hogy AUDIO CD-t készíts és NE újraírhatóra. Akkor menni fog...
2012. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!