Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy laptopom és muszáj...

Farkas egon23 kérdése:

Van egy laptopom és muszáj bele az akkumlátor vagy nem? Mert sokkan monják hyogy hamarab elromlik

Figyelt kérdés

#Egonkas2
2012. aug. 22. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kivenni.

csak mikor laptopot sem használod hoszú idön át.

aki nem ért hozzá az tartja ezt a mesét hogy töltöröl használva ki kell venni

nekem mindegy baj nincs belöle ha nincs akkún egy laptop tartó láb (és magadat fosztod meg az áramszünet elleni biztonságtól)

2012. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
használd nyugodtan akkuval együtt ,akárcsak a telefonodat,vagy az mp3 lejátszódat,hisz azokból sem kapkodjuk ki ,
2012. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmezem, hogy a laptopját félti, mert nincs benne akkumulátor......:)

Pontosabban ez igazából azt jelenti.

2012. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj bele, ha úgy érted, hogy akkumlátor nélkül, csak a töltővel üzemképes-e. Üzemképes. Azonban az áramszünet vagy áramingadozás ellen jó ha van. Ha ez nem szempont (kérdésedből ítélve miért is lenne az) akkor nem fontos. Ha úgy értetted, hogy az akku és/vagy a gép hamarabb elromlik mert akku van benne, közlöm: marhaság. Ha úgy értetted, hogy ha sokat van akkuról használva akkor az akku teljesítménye idővel csökken. Erre azt tudom mondani, hogy használj akkumulátort amikor feltétlen szükséges, minden egyéb más esetben használd a gépet hálózatról. Nem mellesleg ez a gép rendeltetésszerű használata is.
2012. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!