Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a hangerő...

Mit tegyek, ha a hangerő szabályzó ikon alul nem jelenik meg?

Figyelt kérdés
Néha csak eltűnik. Kiírja, hogy jelenleg nem aktív, és majd megjelenik ha az lesz. Pedig fel van véve a hang. Mit csináljak?
2012. aug. 23. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
win7 ? ha igen akkor jobbklikk a tálcán és ott van a nem aktiv ikonok megjelenitése ott a pipát ki vagy be kell rakni sajnos nem tudom pontossan
2012. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, win 7 van. Viszont ilyet nekem nem hoz be, ahol pipát kéne rakni. Ugye be lehet állítani, hogy mi legyen ott állandó jelleggel, és alapból úgy van berakva, hogy 'ikonok és értesítések megjelenítése. Ugyanakkor a hangszórókhoz azt írja, hogy néma. Pedig pont most vettem fel a hangot, megy minden, de a kis ikon nem jelenik meg. Tegnap is volt ilyen. De egy bekapcsolás után visszajött.
2012. aug. 23. 09:31
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]



Ezt hozza ki, pedig az égvilágon semmit nem módisítottam.

2012. aug. 23. 10:08
 4/5 A kérdező kommentje:
*módosítottam
2012. aug. 23. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:

hd hangkártyád van

kis hangszóro ikonnal?

2012. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!