Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rootoltam a telefonom (xperia...

Rootoltam a telefonom (xperia x8) de az új ROM telepítése nem sikerült maradt a régi 2.1 viszont a sim kártyát nem ismeri fel és se a wifi se a bluetooth nem műküdik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megpróbálkoztam a rootolással, sajnos nem sikerült túl jó az xrecoveryt nem tudtam feltenni a telefonra így hagytam az egészet, viszont miután letöröltem mindent ami már nem kellett, úgy egy fél óra múlva kiírta, hogy helyezzen be sim kártyát és a wifi kapcsolat is megszakadt, nem is működik azóta sem. gyári helyzetbe visszaállítottam a telefont, ez sem használt, formáztam az sd kártyát, semmi nem történt, próbáltam a rootolást visszafordítani (superoneclick1.5.5 programmal) de lefagyott a gépen a program akárhányszor próbáltam. semmi nem működött, SOS valaki segítsen, előre is köszi! :)

2012. aug. 23. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel a PC companiont, aztán a flashtool progit, majd a flashtool mappájában lévő drivereket X8-hoz. Ezután töltsd le a gyári ROM-ot, aztán flasheld fel

Ha kell segítség, akkor nyugodtan írj PM-et (nekem is X8-am van)

2012. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!