Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állítólag van Bluetooth a...

Állítólag van Bluetooth a laptopomban, de nem tudom sehogyan aktiválni, ilyankor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Először típus alapján megnézni a neten, hogy tényleg van-e benne.


Ha lenne, akkor utánanézni, hogy milyen vezérlőprogram kell hozzá. Ha van telepítve, akkor onnantól a használatát kell kiismerni.

Ha nincs akkor meg telepíteni.

2012. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy pár napja birtam kapcsolatot teremteni a mobil telefonommal,de mostmár nem,nem tudom,hogy mi lett vele??(Nem talál látható eszközöket...)
2012. márc. 11. 18:06
 3/3 anonim válasza:
Sok minden attol fugg hogy milyen operacios rendszered ven mert pl.a win7 feltelepiti dfe az xp nem biztos sot nem bztios hogy eszre veszi elegge furcsa de ha win7 van akkor meg lehet keresni es ha van akkor megy de xp nel pedig ki kell deritsd hogy milyen es teny leg vane.
2012. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!