Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség az mkv és az...

Mi a különbség az mkv és az iso kiterjesztésű 3D HD filmek között?

Figyelt kérdés
És érdekelnének a tapasztalatok, akinek van 3D tv-je (passzív), külső vinyóról, hogy játsza le az mkv-t? Az isot gondolom csak ha a gépet összekötöm a tv-vel. Vagy egyéb ötlet? Köszönöm előre is!

2012. aug. 23. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Visszatérve az alapkérdéshez: Az mkv-t az ISO-val össze sem lehet hasonlítani, ugyan is nem azonos típusok, ahogy az első jól leírta, csak letorkoltad. Az ISO bármi lehet, akár egy mkv fájl is, így lehet, hogy két mkv fájlról beszélsz...
2012. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De itt nem egy akármilyen ISO-ról volt szó, hanem blue ray filmről készült image fájl. És annak valóban jobb a felbontása, mint egy half SBS mkv-nek.
2012. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a kérdésből nem derül ki és a kérdező is csak így emlegeti, hogy "mkv-s HD" meg "ISO-s HD". Na ebből mondja meg bárki, hogy mi a különbség. Csak védeném az első hozzászólót, mert ezt még most sem tudni, hogy mi van abban az ISO-ban...
2012. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem töltöttem még le ilyen fajta 3D-s filmet, egyik típust sem, azért beszélek általánosságban. De hát a torrent oldalakon ez a 2 verzió van alapjáraton, azt már megnéztem. Hogy mi van az isoban, hát az jó kérdés ha az nfo-ba benne lenne én is tudnám! És nem torkoltam le senkit, csak egyszerűen megmondtam, hogy nem erre vártam választ, ennyi erővel és is le voltam torkolva, hogy olvassak csak vissza, közben hát ezzel nem volt gond, na mindegy. Nem vagyok nagy informatikus az a helyzet, pár dolgot tudok, de ennyi, azért is kérdezek... Mert ha veszünk 3D tv-t akkor nem mindegy, hogy most érdemes-e vagy sem, kidobott pénz lenne vagy sem...
2012. aug. 25. 02:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, csak pontatlan volt a kérdés. Ha az ISO-ban Bluray ripp van, akkor tényleg az a jobb az mkv-vel szemben...
2012. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!