Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most megyek fősulira notebookr...

Most megyek fősulira notebookra lenne szükségem, de nem tudom melyik éri meg legjobban?

Figyelt kérdés
csak tanuláshoz,információkereséshez használnám! (szal nem akarok játszani rajta meg ilyenek) 100.000ft alatti árra gondoltam,tudtok jó webáruházakat?

2012. aug. 27. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

ipon.hu, pcx.hu, laptop.hu. Illetve még laptopot megéri a PC-Outlettől is venni. Asztali gépet már azért nem.


ASUS X53E-SX2172D szerintem jó. Kerek 100k. 2 magos CPU, 4GB RAM. Neked ahhoz elég. 15.6" szép nagy, 1366*768-as felbontás is jó. Van USB3.0 is, ami a jövő szempontjából jó.

2012. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Oda lehet egy sima kis netbook is elég lenne, felesleges a noti is.

Ha tényleg csak net és info, tanulás, arra a netbook tökéletes és sokkal olcsóbb, mint egy notebook, HD filmet pedig már ezek is le tudják játszani szépen.

2012. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért én szívesebben néznék tanulás közben egy 15.6"-os kijelzőt, mint egy 11"-ost. Szerintem azon böngészni is kényelmesebb. Én azt mondom kérdező, ha meg tudod venni az általam javasolt Asus laptopot, mindenképp tedd meg.
2012. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez szituációfüggő is lehet, mert ágyban kényelmesebb egy netbookot tartani, kevésbé melegszik és az akksija is sokkal tovább bírja. Nem ismerjük az egyéni igényeket, az kevés, hogy nincs játék.
2012. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha normál méretű notebookot szeretnél, akkor ezeket ajánlom. Az AMD C 50/60 és E 300/450 APU-s gépeket kerüld. Azok nagyjából egy netbook teljesítményét nyújtják.


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egy Dell-t vettem meg végül.
2012. aug. 31. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!