Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki tud segíteni? Újra telepíte...

Gyuripapa21 kérdése:

Ki tud segíteni? Újra telepítettem az XP-m és formázás után hibaüzenet jött, hogy hiányzó NTLDR! Közben még a C meghajtómat is át írta D-re. Újra indítás után viszont még a boot menű sem jött be és bármit csinálok nem tudom elindítani a gépem!

Figyelt kérdés

#képernyő #Windows XP #bootolás #boot és ini fájlok #ntldr fájl
2012. aug. 29. 15:22
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ez olyankor jelentkezik, ha az a partició amin az operációs rendszer van nem az 1-számú partició.


1. Letöltöd a Hiren boot CD-t valamelyik verzióját : [link]


Kiirod az ISO-t CD-re, beinditod vele a gépedet, Particion Tools-ban lévő programok közül valamelyikkel megpróbálod beállitani a sorrendet. (Óvatosan mert ha elrontod, annak adatveszés lehet a vége.)


2. A hiren boot cd-ben van Mini Win XP beinditod wele a gépet, lemented a fontos adataidat, eztán törölsz minden particiót a gépről és ujratelepited a windowst (remélhetőleg ennél a telepitésnél nem fog hiányzó NTLDR hibát adni).


Sok sikert.

Üdv.

2012. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom !
2012. aug. 30. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szevasz, Coopper!

A kérdést ugyan nem én tettem fel, csak ide pofátlankodtam, viszont ezzel a cimmel örök hálára köteleztél. Ez a CD nem jó, hanem szuper!

2012. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen tudom, én már rég óta használom.


Egy baj van vele csak, hogy ha jól rémlik a 10 verziótól kezdve, nem 100 %-osak a programok, csak oda van irva, a menű alá, hogy van ilyen program de vedd meg.


Az Ingyenes virusirók miatt érdemes a legfrissebbet letölteni, de én a 9.9-es használom mert azon még minden program fent van, és majdnem mindent gondot/problémát meg lehet vele oldani.


Üdv.

2012. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szevasz, Coopper!

Kösz a tip II-t is! Én valamelyik 10-est töltöttem le,miután láttam, mik vannak benne. Egyelőre csak kimásoltam, bezgetni még nem volt időm,talán majd a hét végén.

Kösz mégegyszer!

2012. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!