Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy régebbi 7 collos GPS...

Egy régebbi 7 collos GPS navigátorra telepítettem a még régebbi, de frissített 4 (4. x? ) collos navim iGo8-as szoftverét, de 7 collon is csak az eredeti (kicsi) méretben jelenik meg. Át lehet állítani valahol a képfelbontást?

Figyelt kérdés
A használható válaszokat köszönöm. ;)

2012. aug. 29. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a felbontásodnak megfelelő Branding és Data.zip-re lenne szükséged.
2012. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk, hogy értem. ;)

Most mindenképp "csenem" kell egy 7 collra való "ájgót", vagy csak valami kiegészítést szerezzek? és honnan?

2012. aug. 29. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a linket nem tudom betenni, nem engedi az oldal.


Írd be a google-ba hogy igo8 branding.zip download

Első találatnál töltsd le felülről a harmadikat.


Ugyan így a data.zippel is: igo8 data.zip download

Szintén az első találatnál a legelsőt töltsd le.


Ha szerencséd van, benne van az a felbontás is, amit használsz. Előtte a régi branding és data.zip fájlt azért mentsd le valahova a biztonság kedvéért.


A két zip fájl az iGO8 könyvtárban található

2012. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de sajnos a képernyő nagy része még mindig fekete. Látszik, hogy erőlködik, mert a 4.3 collos méretig megjeleníti a az iGo kezdőképének részletét, de a többi nem látszik. Aztán ki is akad... Egyéb ötlet? :(
2012. aug. 30. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
sys.txt-ben is át kellene írni a régi felbontást az újra
2012. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!