Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudtok erről az operációs...

Mit tudtok erről az operációs rendszerről?

Figyelt kérdés

Nos a tiny Xp-ról lenne szó nem tudom hogy de ahogy kutakodtam a cd-k DVD-k közt erre bukkantam és gondoltam utána nézek de magyar oldalakon sokat nem találtam róla semmit(Lehet hogy szarul kerestem mind1) azt olvastam hogy ki lett belőle véve pár dolog IE WMP Direct X.


Ha kivették a direct X-et az azt jelenti hgy nem lehet játékot futatti vagy azt hogy nem tudd frissíteni a drivert?


2012. aug. 30. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A DirectX-nek szerintem nincs köze a driverekhez. :)


Egyébként meg utólag rárakhatod szerintem. :)

2012. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ok köszönöm csak azéert jött a kérdés mert van egy régebbi gépem amin talán még az nfs underground 1 fut és meg szeretném próbálni mit tud az OP


(Küldöm a zöldet!! :D)

2012. aug. 30. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen buherált oprendszerekkel nem foglalkoznék a helyedben.

A directX meg egy API, azaz alkalmazás programozási felület, ami abban segíti a programozókat/fejlesztőket, hogy a sokszázezer különböző hardver pontos ismerete nélkül írhassanak windows kompatibilis alkalmazásokat (nem csak játékról van szó). Az API függvénykönyvtárával kompatibilis programokat a meghajtóprogramok fordítják az adott hardver nyelvére. A windows szerves része a directx és több fő elemből áll (Direct3D, DirectDraw, DirectShow, DirectCompute, DirectInput, DirectMusic, DirectSound, DirectPlay, DirectSetup).

Nem értek túl mélyrehatóan én sem a windows lelki világához és nem értek a programozáshoz sem, de szerintem nincs windows directx nélkül.

2012. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!