Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot tudtok ajanlan...

Milyen laptopot tudtok ajanlani ilyen hasznalatra es ilyenelvarasokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos le kell cserelnem a PCmet egy laptopra amin foleg jatszanek bongesznek es videofilokkal ( jo nagyokkal pl 20gb ) dolgoznek, convertalnek, fel le toltenek szerkesztenek vagdosnek.

Jo lenne ha.:

Lenne webcam ( ez 99% hogy van de tuti ami tuti leirtam )

Nem lenne valami nagy a dolog, mert azt sem tudom hordozni.

Nezzen ki valahogy, mert egy mittudomen milyen bun ronda gepet sem akarok.

Ne legyen tukrozodos a kepernyoje.


A jo lenne ha a legujabb jatekok kozepes beallitasokon legalabb 30-40 fpst produkaljanak ( pl a Battlefield - Cod - NFS sorozat legujabbjai )

Kivsivel regebbi, vagy kisebb rendszerigenyu jatekok mint a cod4 mfs carbon bf2 minecraft pedig maximum beallitasokon mindenkeppen 50-60 fps felett.

A Jobb jatekokhoz inkabb igy mondanam: Akkor is elfogadhato azaz 30 feletti fpst szeretnek amikor frapssal veszek.


Sajnos nekem is meg kell huznom a hatart , ami most 200ezer fitying.


Koszonet azoknak akik arra szanjak az idejuket hogy irjanak nekem par linket, ajanlast, esetleg egy bovebb leirast, mierteket is.


Bocsanat hogy lesporoltam az ekezeteket de ha volt ra okom hogy ilyen legyen a szovegem.


Valaszaitokat elore is koszonom


Üdv.: Én


2012. szept. 1. 00:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!