Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs meg a modem telepítő...

Nincs meg a modem telepítő CD-je, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Újra rakták az asztali gépemet és nem jo a netem. Bedugom a kábelt és nem kapcsolodik. Eddig ha ujra rakták mindig jo volt most nem,gondolom fel kéne telepíteni a modemet de nem találom a CD-t. Ilyenkor mi a teendő? Előre is köszönöm!

2012. szept. 1. 16:17
 1/10 tamasoft ***** válasza:
52%

Más lehet a probléma! A modemet nem kell feltelepíteni. Indítsd újra a modemet (áramtalanítással) és indítsd újra a gépedet is.

Ha ez nem oldja meg a problémát írd le melyik szolgáltatónál vagy, mi a modem típusa, és milyen oprendszert telepítettél.

2012. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Hálókártya driver fenn van?

G.

2012. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
2. válasz esélyesebb. Inkább az alaplaphoz adott CD-n a LANdrivert kéne felrakni...
2012. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fuhh..nem tudom. Gondolom fent van. Nem hiszem hogy a modemnek lehet baja mert minden rendesen világít rajta de megpróbálom újraindítani. És köszönöm a válaszokat. :)
2012. szept. 1. 17:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy Fibernetnél vagyok, a modem pedig Thomson THG540.
2012. szept. 1. 17:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy a Windows nem talált a számítógépre telepített vezetékes vagy vezeték nélküli hálózati adaptert.
2012. szept. 1. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor én meg úgy gondolom hogy még is kéne az a driver...
2012. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tamasoft ***** válasza:
Igen! Driver!
2012. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Usmariner válasza:

Sziasztok!

Nekem az lenne a problemam hogy a paradyn nevu modemem egyszercsak resetelte magat es nem.birom ujratelepiteni. Osszevan kotve az internet kabelell meg usb vel is a szamitogep meg se reagal semmit. Adtak hozza telepito cdt azon van usb driver de az meg olyan fajlban amit nem tud kezelni se a daemon tools se mas. Mkt csinaljak elore is koszi a valaszokat.

2013. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nemem is ugyan ez volt a problémám! És igen, az alaplap CD-jén a Lan Drivert kellett telepíteni! Juhú! :D
2014. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!