Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-hez nem kaptam...

Windows 7-hez nem kaptam telepítő DVD-t. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy laptopot az Auchanban de már előre fel volt rá telepítve a Windows 7. Azt mondta az eladó, hogy ehhez nem jár külön DVD-n az oprendszer. Ha esetleg valami probléma lenne a későbbiekben(igyekszem vigyázni rá!) és le kell törölni a rendszert, akkor hogy tudom újra feltenni?
2010. ápr. 9. 16:09
 1/4 anonim válasza:
Hello apám vett már régen egy laptomot windows vista op rendszerrel, namost ő sem kapott hozáá DVD a laptom alján (ha jól emlékszem )van egy kód és az kell a telepítéshez ha ujra kell rakni...bocs egy kicsit hülye választ adtam nem tudom pontosan hogy van de az nem baj hogy nincs DVD az biztos...
2010. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a gyors választ!
2010. ápr. 9. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a Googleban! Asszem a Microsoft oldalán, valahol be kel írni a kódot és LEGÁLISAN letöltheted.
2010. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy próbaverzió van rajta...akkor szívás, vagy van egy partíció és onnan telepíthető, persze, ha nem formázod... :))

De menj vissza a boltba, mert ő nekik kell igazán tudni...

2010. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!