Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop összekötése Samsung...

Laptop összekötése Samsung SmartTV-vel wifin kerszetül. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Kérdésem lenne, hogy van-e rá bármi féle lehetőség, hogy megjelenítsem a laptopom tartalmát a TV-n, bármiféle kábel nélkül. Filmeket, képeket és zenéket egy program segítségével megtudok rajta jeleníteni, de hogy a laptopom amit kijelez egy az egyben megjelenítsem, mintha kábellel kötném össze, még nem sikerült.


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2012. szept. 1. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó. De én olyan megoldás után kutatok, amihez nem kell semmi féle egyéb kütyüt vennem. :)
2012. szept. 1. 19:28
 3/16 anonim válasza:
Olyan nincs jelenleg. Veszel egy hdmi kábelt jobban jársz.
2012. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Meg kéne nézni a TV szolgáltatásait, mert nekem még a régebbi szériás (értsd nem Smart) TV-nken is meg tudtam jeleníteni képeket, videókat a telefonomról is.


DLNA-t vagy valami Samsung-féle Smart Connetet vagy hasonlókat keress. Fogalmam nincs mi a neve, de van ilyen lehetőség már szinte minden TV-ben.

2012. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam ami az egész asztalt átküldi TV-re, (képek, videók, zenék nekem is mennek) de ha ilyen nincs akkor mindegy. Köszönöm a tájékoztatást. :)
2012. szept. 2. 10:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Erre ilyen megoldás valóban nincs.
2012. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Csete Tamás ***** válasza:
52%

Van rá lehetőség.

1. A TV meg a laptop azonos Wi-Fi hálózaton legyenek.

2. Forrás > Hálózat, A Windows Media Playeren engedélyezni kell ezeket, Stream > Allow remote control of my Player és Automatically allow devices to play my media... És a TV-n válaszd ki mit akarsz nézni: Képek, Videók, Zenék. És ott találod mi van a laptopon.

2012. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jó, de ettől "nem kerül át" az asztal, hanem csak kiválaszthatja a TV-ről az adatokat.

Ez nem ugyan az, mintha monitorként lenne ott a TV.

2012. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én is pont ezt szeretném megoldani, nekem egy Panasonic tx-I37et5e tv-m van és az asztali gépemet szeretném meg jeleníteni rajta. Esetleg, sikerült megoldást találni? Köszönöm
2014. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Én is hasonlót keresek,csak én a mobilt akarom rákötni az utcán található bármelyik bankautomatára (lehetőleg kábel nélkül)...És én sem szeretnék venni hozzá plusz kütyüt..Majd valahonnan le kell töltenem a mobilra a happy sefting man 2000 (free coins edition) nevű programot,és ezzel szeretném megosztani a bank money-t,az asztalommal...
2014. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!