Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop összekötése Samsung...

Laptop összekötése Samsung SmartTV-vel wifin kerszetül. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Kérdésem lenne, hogy van-e rá bármi féle lehetőség, hogy megjelenítsem a laptopom tartalmát a TV-n, bármiféle kábel nélkül. Filmeket, képeket és zenéket egy program segítségével megtudok rajta jeleníteni, de hogy a laptopom amit kijelez egy az egyben megjelenítsem, mintha kábellel kötném össze, még nem sikerült.


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2012. szept. 1. 19:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

SMART SHARE


Az LG Smart Share nagyszerű módja annak, hogy a saját kanapéjáról kényelmesen hozzáférjen minden zenéhez, videóhoz és fényképhez. A segítségével átküldheti az összes kedvenc multimédiás anyagát a számítógépről, a laptopról, a táblaszámítógépről vagy az okostelefonról közvetlenül a televízióra, és ami a legfontosabb, hogy mindezt vezeték nélkül!

2014. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
igen lehetseges DLNA programon keresztül nekem sikerült atvisz képet zenét filmet netrádiót.
2014. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Ti tényleg nem tudtok olvasni... Elnézést, de nem értitek mit akar???? Média megosztás van, létezik, működik, köszöni! És én is... azt össze lehet lökni 42 megoldással... Az asztal, tálca, intéző, stb... megjelenítését nem lehet megoldani csak HDMI kábellel. Mondjam máshogy? Játszani pl nem tud úgy, hogy a tv-n jelenjen meg a kép. Nem tud egy prezentációt tartani, csak ha kábellel összeköti. És nekem is pont ez a bajom. Nem találtam még megoldást sajnos :(
2015. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sziasztok! Hasonló problémával küzdök én is, nekem azért kellene, mert online filmnézésre annyira nem alkalmas a tv böngészője a sok reklám miatt. Ezért kellene az asztalt vagy legalább a böngészőt megjeleníteni a laptopról a tv-re
2015. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Skype-ban van képernyőmegosztás, sikerült is, de eléggé laggol a kép a tv-n nem alkalmas filmnézésre... Teamviewer programmal telefonon látom a laptopot, azzal majdnem tökéletes, de az persze nincs a tv-re. Ilyesmi megoldásra gondolok valaki tud valami hasonlót?
2015. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!