Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez a pendrive-ra...

Miért van ez a pendrive-ra rakott képekkel, és miért nem tudom letörölni őket?

Figyelt kérdés

Ha pendrive-ra rakok képeket, az összes valami miatt megsérül vagy nem tudom, mi történik velük. Átneveződnek, meg mindenféle értelmetlen karakterek kerülnek bele és mellé még odakerülnek mappák is (ami megint nem értem, hogy hogyan, mitől jön létre) és azoknak is valami cifra neveket ad. De se megnyitni nem lehet őket, se letörölni, minden alkalommal azt írja ki, hogy nem engedélyezi a hozzáférést, a fájl sérült vagy nem létezik... De ez csak a képekkel van így, minden más megmarad rajta. Vírusos vagy mi a probléma, ami ezt okozza? És hogyan tudnám letörölni őket?

4GB-os Maxell, és 3GB ilyen "szemét" van rajta ez miatt.


2012. szept. 4. 21:44
 1/9 Karesz6969 ***** válasza:
Formázd le az egészet.
2012. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mire formázzam?
2012. szept. 10. 22:04
 3/9 Karesz6969 ***** válasza:
Ha filmeket akarsz tárolni FAT32-re ha fájlokat, képeket, programokat akkor NTFS a jó választás.
2012. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt hol csináljam? Fájlrendszernél csak FAT32 és exFAT van.
2012. szept. 10. 22:08
 5/9 Karesz6969 ***** válasza:
Ezek szerint FAT 32-be van fent az oprendszered is...sebaj, formázd akkor nyugodtam FAT32-re.
2012. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy abban volt eddig is.
2012. szept. 10. 22:12
 7/9 Karesz6969 ***** válasza:

És...mi a problémád ezzel...most ha jól értem használhatatlan.

Formázd le és minden bizonnyal jó lesz utána.

2012. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megcsináltam. Most ezzel sikerült letörölni mindent, de ki tudja, hogy legközelebb jó lesz-e.
2012. szept. 10. 22:18
 9/9 Karesz6969 ***** válasza:

Miért ne lenne?

Valószínű egy másik gépből (más oprendszeres pl. MAC) lettek a fájlok rátéve amit a FAT32 nem tudott értelmezni, ergo megnyitni sem tudtad és mindenféle aposztróffát írt a fájlok, könyvtárak mellé.


Van ilyen:-))

2012. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!