Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy deríthetném ki, hogy...

Hogy deríthetném ki, hogy mely karakterekből áll a jelszó?

Figyelt kérdés
Van egy számítógépes játék, amire elfelejtettem anno a jelszavam. Na, annyit tudok, hogy akkoriban ugyanazt a jelszót adtam meg egy másik játékban is, de abban a játékban megvan emlékeztetőben, tehát csak belépek és ennyi. Na, de viszont, amelyikbe be akarok lépni, abban nincs. Viszont a probléma ugye az, hogy nem tudom ezt a jelszót, pedig ugyanaz a kettő, és ráadásul megnézni sem tudom abban a játékban, ahová be tudok lépni, mert csak megváltoztatást enged, de ahhoz be kell írnom a mostani jelszót. Sajnos az sem működik, ha átmásolom, mert így sem lép be. Hogy deríthetném ki, hogy mely karakterekből áll az a jelszó?
2012. szept. 8. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Amelyik játék emléxik rá, az tárolja valahol. Meg kell nézni a játék felhasználói fájljait, hogy nincs-e benne. Esetleg írni a fejlesztőknek és megkérdezni, hogy a mentett jelszavak hol vannak.
2012. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!