Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok könyvet ajánlani?

Tudnátok könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy etikus hecker leszek! Szerintem van hozzá adottságom, és a matekkel sincs semmi gondom. De még csak 16 vagyok szóval nem tudok máshogy erről tanulni, mint a könyvek. Na a lényegre térve, olyan könyvek kellenének amelyek bevezetnek ebbe a világba. Tehát programozási nyelvek (Python, C, Perl, Lisp). Továbbá HTML, PHP ilyesmi. Tudom hogy nem lesz gyerek játszma de ez engem érdekel és hosszú éveket is hajlandó vagyok rá feláldozni! Ha még tudtok olyan könyveket amik hasznosak lehetnek nekem, azt is nyugodtan írjátok ide!!! :)


Előre is köszi mindenkinek aki segít!



2012. szept. 11. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Első lépés, hogy megtanulsz keresni :) (komolyan)
2012. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez is segítség volt, de azért tettem fel itt a kérdést (ahelyett hogy rá google-ztam volna) mert halottam hogy van sok könyv ami nem olyan jó, ezért gondoltam hogy majd az ebben jártasabbak ajánlanak pár tényleg hasznos könyvet. Ha ismersz ilyeneket akkor kérlek írd meg.
2012. szept. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!