Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy olyan gép...

Mennyibe kerül egy olyan gép amin most minden új játék jó grafikán fut?

Figyelt kérdés

Pl GTA4,GTa5(ha egyszer végre kiadják,Cod és stb...

Ne alap grafikán menjenek,hanem azért elég szép képe legyen.Hd monitorom van,szóval azzal nem lesz gond.



2012. szept. 13. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
150-200 rugó.
2012. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 2 éve rakattam össze egy olyan gépet (egér, billentyű, vinyó és monitor nélkül) 120-ból, amin idáig a legújabb játékok is full grafikán futottak full hd felbontásban. Kivéve a Metro 2033 és a GTA4, de ezek alapból rosszul vannak optimalizálva. Legutolsó COD, MOH, BF BC2, szóval minden. A gép röviden: AMD PHENOM X4 955 BLACK BOX PROCI, 4GB DDR, ASUS ALAPLAP, ATI 5770 1GB DX11 VGA, CODEGEN HÁZ S BENNE 400W-OS TÁP, SAMU DVD ÍRÓ... Ez volt lassan 2 éve, de még most sem avult el játékok terén. Most ugyanezt sztem olyan 60-80 körül ki lehetne hozni sztem...
2012. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Asztali gép kb 150, gamer noti kb 200. Ez persze sacc/kb. De elég durva gépeket lehet ez árban kapni.


Nekem 2 éves gépem van, és full grafon megy rajta a gta4

2012. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!