Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hová tudok fordulni ha már...

Hová tudok fordulni ha már egy hónapja csinálják a számítógépem és azt mondják kb még egy hónap mire kész csere gépet nem kaptam hol tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen egyszerű: bemész a szervizbe lobogtatva az átvételi elismervényed, amin dátum is van, hogy gyerekek, 30 napja itt a cuccom, cseregépet nem kaptam.

És addig ott maradsz és csapkodod az asztalt, amíg nem adnak csereutalványt vagy a pénzed(amelyiket szeretnéd). Ha nagyon kötik az ebet a karóhoz, hogy márpedig nem, akkor azzal a lendülettel lehet szaladni a fogyasztóvédelemhez (www.nfh.hu).

2009. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tenni valamit a boltban/szervízben tudsz ahol a géped van - nem tudom, hogy a csinálják alatt azt érted, hogy készítik/gyártják vagy javítják.


Nekem kicsit fura, hogy két hónapig javítanak egy gépet, az ilyennek legfeljebb két-három hét elég.


Ha készítik/gyártják akkor lehet hogy nem érkezett meg a megrendelt alkatrész ami kell a gépbe.

2009. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptál átvételit, gyászold meg a valamikori géped.

Ha kaptál, lásd első válasz.

2009. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!