Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri belekezdeni...

Szerintetek megéri belekezdeni ebbe a boltba? (lent több)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy indítanék egy számítógép összerakó vállalkozást.14 vagyok és már rengeteg gépet raktam össze.Nem remélek óriási bevételeket csak így fiatalon jól jönne némi plusz zsebpénz.Szerintetek belevágjak?

2012. szept. 15. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, mert nem fognak egy kölyköt komolyan venni.

A mai fiatal generáció már bele van születve ebbe, ha te pénzért csinálsz ilyesmit akkor majd keresnek száz másikat aki haverságból és ingyen is megteszi.

Korlátozottan cselekvőképesként nem lehetsz vállalkozó, feketén pénzt szerezni nem jó ötlet.

2012. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Karesz6969 ***** válasza:

"...Korlátozottan cselekvőképesként nem lehetsz vállalkozó"..ezt te hol olvastad a kérdező leírásában?


Vállalkozni még 14 évesen nem tudsz - hivatalosan nem kapsz vállalkozói engedélyt - de ha ennyire kened-vágod a szakmát én a helyedben meghirdetném hátha kell valami iparosnak vagy magánembernek segítség ebben a témakörben.


Mindenek előtt viszont képezném magam még jobban ez irányban, hogy még pengébb legyek:-))

2012. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne várj az ötlettől sok reményt. Én nagyon sokat tudok, engem hívnak is emberek de már több mint 10 éve nyomom. Most 25 vagyok. A mai fiatalság tényleg ebbe születik bele, akkoriban még mikor én egy comondore 386-al kezdtem nem úgy mentek a dolgok hogy 2x katt aztán automatán fut minden. Ha most elé ültetnélek a comondore gépemnek nem biztos hogy tudnád kezelni ami ugye inkább dos rendszeres. LEhet win3.01 vagy 3.11 (utóbbi hálózatos) tenni rá de akkor is dosból fut! Azért hirdesd meg magad hátha hátha...
2012. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a vállalkozást nem úgy értettem, hogy vállakozói engedélyyel hanem úgy igeként.Mindenesetre belevágok hátha összejön valami.Köszi a válaszokat.
2012. szept. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!