Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a boltba veszek egy gépet,...

Ha a boltba veszek egy gépet, alapból linux van rajta, és szeretnék rá tenni egy win7-et, az megoldható? Rendesen fog menni rajta?

Figyelt kérdés
Amugy itt a gép, ilyesmit szeretnék venni: [link] ezen mennének a a mostani profi játékok?
2012. jan. 2. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A legszarabb integrált videókártyája van... Talán egy normálissal igen, mennének. Windóz hét is menne rajt. Amúgy ez a gép szerintem nem ér ennyit.
2012. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hüje kérdés! De természetesen hogy fel lehet rá telepiteni a windows 7 et! A mai játékokat ugy alapjáraton de elvinné őket (De az hogy mijen játékokat visz inkább a grafikus kártyátol füg)
2012. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] akkor ez már jobb mi? csak hát többe kerül de szerintem ez már megéri
2012. jan. 2. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előre összerakott és egyben megvett gépekkel általában az a baj, hogy egyik sem éri meg az érte kifizetett pénzt. Vagy nem egymáshoz méretezett benne a cucc (túl sok RAM, kis proci és VGA, Túl erős proci, gyenge VGA) vagy ha alkatrészenként veszed olcsóbban kijössz...
2012. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor ez se valami jó gép?
2012. jan. 2. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a legjobb megoldás ha te megveszel mindent külőn külőn és őszerakod vagy őszerakatod!
2012. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!