Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás, Asus vagy...

BlackJack923 kérdése:

Laptop vásárlás, Asus vagy Packard Bell?

Figyelt kérdés

Hosszas keresgélés és vacilálás után leszűkítettem 2 esélyesre a vásárlást, abban kérném a segítségeteket hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni? Mindkettő 160 ezer ft. Iskolai használatra lenne főleg, persze néha játékra is, az Asus-nál, valahogy máshogy van megoldva az energiafelhasználás, tovább bírja az akksija, max ennyi előnye van.


A Packard Bell:


Processzor: Intel Core i5 560M

Processzor seb. : 2,66 GHz/3,2 GHz

Memória: 4 GB, DDR3, 1333MHz

Merevlemez: 500 GB

Kijelzőméret: 15,6”

Kijelző: LED

Videokártya: nVidia GeForce GT 620M

Videokártya mem. : 1 GB

Op. rendszer: Windows 7 Home Premium

Opt. meghajtó: DVD-író

Akkumulátor: 6 cellás Li-ion, 4400 mAh

Webkamera: igen

WIFI: 802.11 b/g/n

Csatlakozók: 3 x USB 2.0, HDMI, LAN, Audio(in-out)

Garancia: 1 év garancia

______________________________________


Az Asus:


Processzor: AMD A8-4500 (4 magos)

Proc. seb.: 1,9 GHz/2,8GHz

Memória: 4 GB, DDR3, 1333MHz

Merevlemez: 750GB

Videokártya: Readon HD 7640G + Readon HD 7470M

Videokártya mérete: 1GB

Kijelző méret:15,6"

Kijelző: LED

Op. rendszer: Windows 7 Home Premium

Opt. meghajtó: DVD-író

Akkumulátor: 6 cellás Li-ion, 4400 mAh

Webkamera: igen

WIFI: 802.11 b/g/n

Csatlakozók: 2 x USB3.0, 1 x USB2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x audio input / output, 1 × multifunctional card reader

Garancia: 1 év



2012. szept. 16. 13:40
 1/1 Berti_92 ***** válasza:

Én az asus előnyének tartom még a 2db USB 3.0át is, bár ez nem mindenkinek számít.

Amúgy sztem megbízhatóbb az intel-nvidia páros, és a processzor hiába régebbi, első generációs, mégis erősebb az A8nál, a videokártyáknál viszont bizonytalan vagyok, mert a Cross-Fire szerintem elég furán viselkedik néha, vannak játékok amikor nem hajlandó mindkét kártyát használni stb, szóval ott is a 620Mre szavaznék.

2012. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!