Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Windows7-en meg akartam nyitni egy exe fájlt de azt írta nem lehet mert elöbb ki kell választani azt a programot amivel meg akarom nyitni ezért rá mentem a Deamon Tools-ra de ez nem csak az adott programét változtatta meg hanem az összes exe fájlét ezért nem lehet megnyitni. A következő hibaüzenetet kapom: Parancssor hiba. Higy tudnám visszaállítani,hogy az exe fájlokat rendesen a Windows nyissa meg??? (Deamon Tools-t töröltem de nem oldotta meg a problémát?) Légyszíves valaki írjon valami választ....

2012. szept. 17. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyenként társítással a megfelelő programhoz.De ha rám hallgatsz csinálsz egy rendszer visszaállítást az egyszerűbb. [link]
2012. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A társítást hogyan csinálhatom meg? mert a visszaállítás nem működik..(bármint exe ezért nem tudom megnyitni)
2012. szept. 17. 19:06
 3/14 anonim válasza:

szép vírus lehetett vagy elállítottál vmit :S gondolom a beállítás szerkesztőt sem tudod megnyitni, ha igen akkor írj.

Egy kérdés: A böngésződ hogy nyitottad meg?? :/

2012. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A böngészőt hmmm ez egy jó kérdés explorer fut de nemtudom hogy ez miért jó más nem az...
2012. szept. 17. 19:15
 5/14 A kérdező kommentje:
beéllítás szerk. hol nyithatom meg? pontos neve mi? és mit kell csinálnom vele?(ha működik)
2012. szept. 17. 19:16
 6/14 anonim válasza:
a start keresőbe beírod hogy regedit és enter
2012. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
alkalmazás nem található
2012. szept. 17. 19:19
 8/14 anonim válasza:

az kár...

társítani sem tudod?

menj a tallózásra és a (rendszermeghajtó)Windows és ott keresd meg az explorert

hmm... nem is tudom... az explorer nyitja meg szerintem az exe fájlokat...

2012. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szakemberhez vele! Most talán még csak az exe fájlok nem indulnak, holnap lehet, hogy fontos állományaid semmisülnek meg!
2012. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sajnos nem jó nem tudom explorerrel megnyitni
2012. szept. 17. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!