Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Windows7-en meg akartam nyitni egy exe fájlt de azt írta nem lehet mert elöbb ki kell választani azt a programot amivel meg akarom nyitni ezért rá mentem a Deamon Tools-ra de ez nem csak az adott programét változtatta meg hanem az összes exe fájlét ezért nem lehet megnyitni. A következő hibaüzenetet kapom: Parancssor hiba. Higy tudnám visszaállítani,hogy az exe fájlokat rendesen a Windows nyissa meg??? (Deamon Tools-t töröltem de nem oldotta meg a problémát?) Légyszíves valaki írjon valami választ....

2012. szept. 17. 19:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
áá szerintem újrarakom a Windowst
2012. szept. 17. 19:27
 12/14 anonim válasza:
mást nemtudok mondani mert olyant kéne ahhoz megnyitnod amit nem tudsz... legvalószinűbb megoldás lenne ha újraraknád... mást nemhiszem hogy tudnál tenni.
2012. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi hogy segítettél.
2012. szept. 17. 19:38
 14/14 anonim válasza:
hát nemtudtam valami sokat... de nincsmit
2012. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!