Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Helo a kérdésem hogy, a...

Szebi99 kérdése:

Helo a kérdésem hogy, a monitor miért kapcsol ki, nemjön be semmi kép, ha 1x kikapcsolom gépet?

Figyelt kérdés
Kb 15-18ora mire viszajön ugy hogy, áramtalanitás, gép ki-be kapcsolás 25x. Monitoron nem jelenik meg kép, miért van ez? Sürgös lenne, mert ha kikapcsolom gép, akkor márcsak 1-2nap mulva tudom megnézni. Monitor neve: Fujitsu Siesmens (Videokártya (NVidiageforce 220) Ha ez kell Várom a válaszokat

2012. szept. 18. 19:57
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Nekem mikor utoljára ezt csinálta kiderült, hogy a másodlagos kimenetbe dugtam a monitort és erre rá jött egy táp haldoklási probléma is. Első körben nézd meg a kártya másik kimenetéről is.
2012. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet meg van törve a kábele, vagy ott ahol a videokártyához kapcsolódik. De az is lehet, hogy a vidi kártyával van valami bej. Próbálgassad.
2012. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Átvizsgáltam,ki is cseréltem 2 kábelt,de ugyse jött be. (Kékenvillog egy kis kockába afény 10mpig,utána fehér és megint kék.Ezt csinálta.
2012. szept. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!