Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Te azért vennél iPhone-t mert...

Te azért vennél iPhone-t mert az "Milyen menő", vagy azért mert egy nagyon jó, minőségi telefon?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg jó telefon. Sokan csak azért fikázzák, mert drága, és sznob terméknek tartják.
2012. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem vennék :)
2012. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem vennék, és nem azért mert sznob termék, hanem mert egy szar. telefonálni sem lehet vele, ezen kívül apple fos.
2012. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem iphone van, most is arról írok. Sokan csak azért fikázzák mert féltékenyek miközben corbyval rohangálnak. Nagyon jó minőségi telefon. Persze kinek mi válik be. Valaki nem szereti a kötöttségeket és inkább androidos telefont vesz ami szintén jó, de én az IOSt jobban szeretem. Ízlések és pofonok. :)
2012. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

19:25


egyaltalan nem fos az apple baratom, nezd csak meg...az apple, uralja az elektronikai cikkek piacat ertem azt a telefonokra,tablagepekre, zenelejatszokra, szamitogepekre, laptopokra. nezd meg az iphone5 keynote--jat ami szept. 12ediken volt...ott pl elmondja tim cook hogy a tablagepek piacat az iPad uralja 60valahany szazalekkal mar nem emlekszem pontosan, es ha jolertettem a megosztasok 90akarhany szazaleka iPadrol tortenik...ez csajk egy pelda. nem szar az iphone...amiatt hogy ''korlatozott'' nem fagy le nem ba**akodik semmi, mint az android peldaul.nem vagyok apple fanboy(4s-em van) de tapasztalatbol mondom hogy az iphone nagyon jo cucc....es nefelejtsuk el azt hogy ez csak egy telefon...az hogy te nemnezel utana a dolgoknak az eggyaltalan nem az en bajom baratom, ugyhogy uj le magadnak az alaptalan szovegeddel, ha nem hasznalsz almas dolgot...probalj ki egyet es megvaltozik a velemenyed...az apple nem veletlenul tart ott ahol tart:))

2012. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!