Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vennék egy xboxot. Szerintetek...

Bneon05 kérdése:

Vennék egy xboxot. Szerintetek nehéz lesz megszokni a konzolos irányítást vagy nektek nehéz volt megszokni?

Figyelt kérdés
Pl. a call of dutyt szerintem csak pc-n lehet jól játszani. Szerintetek?

2012. szept. 19. 19:38
 1/5 anonim válasza:
áhh én is eszt mondtam mire b e kapcsolom a gépet meg bláblá este 10 kór már nem szeretek gépezni inkább be fekszek az ágyba azt ugy nyomom amugy egy honap alatt simán megszokod és eljutsz olyan szintre mint gépen után meg nagyobb képernyő miatt jobb is lesz
2012. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sokáig PC-s voltam, aztán PS2-e váltottam (amikor már a PS3 volt a menő) és jah kb egy hónap kellett kellett a váltáshoz.
2012. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt simán belejössz.Meglátod kényelmes dolog hogy minden ott lesz a kontrolleren nem kell 20 gombbal irányítani a játékot.
2012. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szólva hogy nem kell telepíteni semmit mint a PC-hez csak beteszed a lemezt az Xbox360-ba és játszol minden cécó nélkül.
2012. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem volt nehéz
2015. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!