Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggatnak az online...

Áki86 kérdése:

Miért szaggatnak az online flash játékok win7-en?

Figyelt kérdés
Többek közt egy bizonyos közösségi portálon van jelen ez a probléma. Le van töltve a legfrissebb flash player, és már számos böngészőt kiprobáltam már. A nettel sincs gond. Egy Lenovo g575-ös laptomom van. Valki legyen szives adjon néhány tippet, hogy mit tegyek.

2012. szept. 24. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Cserélj gépet, ez úgy tűnik kevés hozzá.
2012. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja ezt? Hány éves a géped? Volt más oprendszered is, pl. xp és azon is ezt csinálta?
2012. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csigarena ***** válasza:

játékban jobb klikk:Quality->Low avagy: Minőség->alacsony

Más flash tartalmakat ne jeleníts meg közben(pl.reklámbannerek).Chromeban és FF-ban is elérhető az adblock plus nevű kiegészítő,ezek letiltják a reklámokat.Frissítsd a videokártya driverjét.

Ennyi jutott eszembe,ha bármelyik kérdéses,írj.

2012. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csigarena ***** válasza:

A gépednek elégnek kell lennie ,elvileg.

Közben eszembe jutott még valami.Start menü a számítógép menüre jobbklikk->Tulajdonságok ->(bal oldalon)Speciális rendszerbeállítások->Speciális fül->Teljesítmény:beállítások gomb->Legjobb teljesítmény menü.Így nem lesz olyan trendi a windowsod viszont javulást érhetsz el vele globális szinten.

2012. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2x1.3 GHz? A mai "optimalizált" flash játékokhoz?
2012. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vírusírtó-

Hát nagyjából 1 éves a gép, én már használtan vettem fél éve, akkor még 1,5 év garival.

A számteches srác mindent leszedett róla, és ujj oprendszer és drive-ek kerültek rá. win7 64 bit-es rendszerrel.

Elötte sajnos nemtom mi volt. :(

Mivel mostanában kezdtem el online játszani ezért nem tudok különbséget tenni a régihez képest, mindössze annyit látok hogy fater gépe régebbi tipusu és mégis s nála nincs ilyen gond.


csigarena-

Igen, ezzel indítottam én is, low grafika, minden jelentéktelen ablak bezárva, és más háttérben futó program kilőve. Ujjabban a Chrome-ot használom mivel láthatóan jobban kezeli az ilyen alkalmazásokat mint a töbi.

Hát mivel "viszonylag" uj gépről van szó és tényleg semmi hibálya nincs a jelenlegit kivéve, nemhiszem hogy egy driver frissítéstől jobb lenne.

És kipróbáltam a legjobb teljesítmény menüt, valóban egy hangyányit jobb lett, de eme csekéj váltóztatásér ilyen dizájnt felrúgni felesleges. :)


valamint az utolsó válaszadónak-

AMD E-450 APU with Radeon(tm) HD Grapics 1.65GHz

4GB RAM


Hát köszönöm szépen a válaszokat, és ha lenne még pár ötlet azt szívesen kipróbálnám. :)


Én még arra gondoltam hogy ( bár lehetséges hogy oltári nagy hülyeség) lehet-e az hogy a maga a win 7, valamiért nehezebben kezeli az ilyen alakalmazásokat?

Még kipróbálnék egy rendszer ujratelepítést, amint lessz egy kis + időm, és ha nem válik be akkor lecserélem egy win xp 64 bit-esre. Ti mit gondoltok?

2012. szept. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!