Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy oldallal van problémám!...

Egy oldallal van problémám! Mit rontok el?

Figyelt kérdés
[link] ezen az oldalon lehet online tv-t nézni, de nekem az Mtv-nél azt írja ki hogy Adobe flash playerre van szükség, én rákattintok és azt írja ki h ez nekem már le van töltve, de mégsem kezdi el a műsor adását. miért? mi a baj?

2012. júl. 7. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A megfelelő böngészőhöz a megfelelő Flash Playert telepítetted?

Van külön Flash Player az Internet Explorerhez és van külön a Firefox és Opera böngészőkhöz. A Chrome úgy tudom tartalmazza így ahhoz nem kell telepítened.

Ha megfelelőt telepítettél akkor próbálkozz a Flash Player frissítésével, hátha régi verziót használsz.

2012. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, minden frissítve van, és mégsem indul a lejátszás
2012. júl. 7. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg van a megoldás.

Próbáld meg elindítani a Music Chanel zenei csatornát.

Ha működik akkor minden rendben van, "jól működik" ha nem indul el az MTV.

Az MTV zenei csatornákat Magyarországról (Európából?) nem lehet megnézni. IP cím alapján ellenőrzi az MTV rendszere és nem engedi megnézni.

2012. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem egyiket sem engedi lejátszani, és amióta rákattintottam azóta, mindenféle baj van a netemmel -.-" vagyis bármire kattintok megnyit valami játékos/amerikai zöld kártyás oldalt...stb, minden oldalt amit eddig néztem mutatja h nem ajánlott betöltetni....meg ilyenek most mihez kezdjek?????? :( :@
2012. júl. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!