Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Red Alert 2 kis képernyőre...

Red Alert 2 kis képernyőre rakása, de hogyan? ( Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 kérdésem lenne!

1.- Hogyan tudom megcsinálni azt, hogy a Red Alert 2 játékomat kis képernyőre rakjam? Nem akarok teljes képernyőn játszani, mert közben lenne más dolgom is. Elméletileg meglehet oldani, mert nem egy videót láttam már amiben így játszanak!

2.- Hogyan tudom megcsinálni, hogy online tudja játszani mások ellen?! Nem Lanba, hanem neten keresztül? Azt kéri, hogy regisztrálja fel, de ha nem eredeti a játék, akkor hogyan? Valahogy tuti meglehet oldani. :) Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 24. 18:51
1 2 3
 21/22 csigarena ***** válasza:

Na ..már azt hittem megoldhatatlan lesz :D

Alul a tálcán keress videokártya gyártó ikont(jobb lenn)bármi ami azzal kapcsolatos lehet aztán írd meg mi az.

Amúgy meg leírtam még korábban.Azt is megpróbálhatod.

[link]

A felbontás ablakban jobb lefelé van a speciális beállítások arra menj rá és ott adatper fül->üzemmódok gomb.Válassz olyan felbontást amiben 16 bit a szinmélység

2012. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 csigarena ***** válasza:
Ja ok mire leírtam meglett..igazán nincs mit
2012. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!