Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri már merevlemezt venni,...

Megéri már merevlemezt venni, vagy még megy lejjebb az ára?

Figyelt kérdés
Bevásároltam még "válság" előtt, de most újra kéne és látom még mindig nem túl barátiak az árak. Ennyi, fogadjam el? Vagy még várjak vele?

2012. szept. 24. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálhatsz használtat venni, ha ki tudod előtte próbálni. Úgy nem annyira drága.
2012. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hazardteam ***** válasza:
Viszik lejjebb az árukat, de lassan. Olyan 3hó/-10% kb. Mindenesetre, ha veszel Seagate-et ne vegyél, 1 év garit adnak rá és halnak le sorban, bár újabban néhol "felvitték" 2 évre. WD-t érdemesebb (szerintem) De még most is nagyon drágák. Ha megteheted, hogy vársz, inkább várj vele. De a régi árakra már talán sosem megy le az áruk, mert 2 szereplőssé vált a piac, akik egy tálból cseresznyéznek és pofátlanul átverték a fél bolygót szóval.. sok jóra nem lehet számítani. De 1000x inkább WD.
2012. szept. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is wd párti vagyok. 2x2tb-ot kb 30ért vettem, most egy kerül annyiba.... Nem sürgős annyira, akkor várok vele még.
2012. szept. 25. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!